Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Bela Most » Info » O firmě » firemní akce » Bowlingový večer pro obchodní partnery » Bowlingový večer 2011 | Bowlingový večer 2011

Bowlingový večer 2011

4. Bowlingový večer

 

Dne 21.11.2011 se konal již 4. bowlingový večer pro naše obchodní partnery na Benediktu v Mostě. Po celý večer probíhal bowlingový turnaj, který, spíše než o vítězství  a rivalitě byl o přátelské "zakoulení si". Pro ty, kdo bowlingu příliš neholdují, bylo připraveno pohoštění ve formě grilovaného prasátka a rautu. Ochutnat jste mohli  Svatomartinské víno a pestré alkoholické i nealkoholické koktejly od pánů barmanů, kteří později předvedli barmanskou ohnivou show. Dámy měli možnost vyzkoušet si profesionální líčení a konzultace s vizážistkou. Pro všechny pak byly připraveny pokerové stoly s ostřílenými dealery, kteří ochotně vysvětlili pravidla této hry.

Na konci bowlingového večera byli vyhlášeni nejlepší hráči večera. Hodnotilo se celkové pořadí a nejlepší nához, zvlášť pro muže a ženy. Nejlepší hráč večera p. Šloser byl v samém závěru večera korunován na krále Benediktu.

Kompletní výsledky bowlingu zde.

 

Děkujeme všem za účast a věříme, že se vám Bowlingový večer líbil.
 


 

Zde máte možnost nám sdělit své postřehy.

Jméno:   Nadpis: Vyplňte součet  3+3=

Bowlingový večer 2011: 1 záznamů   Datum: -  Hledat:

3. Bowlingowý večer 2011 | 28.11.2011 (14:13)3. Bowlingowý večer 2011 

Velkoobchod železářským zbožím, vínem a whisky


 

 

 

 

 

© 2010  Jiří Puc účastník sdružení Bela Most