Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Bela Most » Info » O firmě » firemní akce » Bowlingový večer pro obchodní partnery » Bowlingový večer 2012 | Bowlingový večer 2012

Bowlingový večer 2012

 

Dne 19.11.2012 se konal již po páté bowlingový večer pro naše obchodní partnery na Benediktu v Mostě. Celý večer probíhal bowlingový turnaj, ve kterém čekali na výherce, mimo jiné, ceny věnované společností Tona.

Jako již tradičně bylo připraveno pohoštění ve formě grilovaného prasátka a rautu. Hosté mohli degustovat vynikající koňaky od společnosti Rémy Cointreau. V prvním patře bylo možné navštívit profesionální kosmetičky do jejichž péče se mohli svěřit dámy i pánové. Ti, kteří mají rádi trochu napětí při pokeru, mohli zkusit své štěstí u dvou stolů a „zdravě“ si zahazardovat. Většinu přítomných zaujala show, při které specialista na přípravu ryb předvedl filetování tuňáka, který vážil úctyhodných 33 kilogramů a následně jej připravil na několik způsobů.

Na konci bowlingového večera byli vyhlášeni nejlepší hráči večera. Vyhlášení vítězů a předání cen se ujal obchodní ředitel Tony, pan Daniel Šeda. Hodnotilo se celkové pořadí a nejohleduplnější hráč – tedy hráč, který nejméně ublížil našim kuželkám.

 


 

Velkoobchod železářským zbožím, vínem a whisky


 

 

 

 

 

© 2010  Jiří Puc účastník sdružení Bela Most