Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Bela Most » Info » O firmě » firemní akce » Bowlingový večer pro obchodní partnery » Bowlingový večer 2013 | večírek pro zákazníky, bowlingový večer, bowling, odběratelé, zákazníci

Bowlingový večer 2013

 

Dne 18.11.2013 se konal již šestý bowlingový večer pro naše obchodní partnery na Benediktu v Mostě. Celý večer probíhal bowlingový turnaj, ve kterém čekali na výherce, mimo jiné, ceny věnované společností Tokoz.

Jako již tradičně bylo připraveno pohoštění ve formě grilovaného prasátka a rautu. V prvním patře bylo možné navštívit profesionální kosmetičky nebo si "zahazardovat" při pokeru.  Dále jste mohli ochutnat vína, které prodává společnost Bela Most a tvrdý alkohol od Premium Solutions. Velkým zážitkem bylo také filetování Halibuta, kterého jste následně mohli ochutnat na rautu. Novinkou byla příprava zapékaného pečiva, které jste mohli na rautu také ochutnat.

Na konci bowlingového večera byli vyhlášeni nejlepší hráči večera. Vyhlášení vítězů a předání cen se ujal obchodní ředitel Tokozu, pan Petr Neuvirt. Hodnotilo se celkové pořadí a nejohleduplnější hráč – tedy hráč, který nejméně ublížil našim kuželkám.

Zde jsou výsledky:

ŽENY

1.místo: pí Ezrová

2.místo: pí Marešová

3.místo: pí Holečková

Nejvyšší nához: pí Roučková

 

MUŽI

1.místo: p. Knorre

2.místo: p. Petržílek

3.místo: p. Pitín

Nejvyšší nához: p. Eichlemann

 

Nejohleduplnější hráč: pí Strejčková

 


Velkoobchod železářským zbožím, vínem a whisky


 

 

 

 

 

© 2010  Jiří Puc účastník sdružení Bela Most