Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Bela Most » Info | Informace a rady

Info

 

Vážení zákazníci,

vítáme vás na nově vytvořených webových stránkách velkoobchodu BELA MOST.

Stránky jsme vytvářeli s co největším důrazem na přehlednost a komfort pro vás, naše zákazníky. Nyní budete moci aktuálně sledovat nejnovější informace a cenové akce firmy Jiří Puc účastník sdružení BELA MOST.

Firma Jiří Puc účastník sdružení BELA MOST svým zaměřením a sortimentem jistě uspokojí požadavky širokého okruhu zákazníků. Nabízíme vše od dveřního kování, přes ruční a elektrické nářadí, ochranné pracovní pomůcky až po žebříky. Velkoobchod ale také zahrnuje rozsáhlý sklad vín, whisky, lihovin a delikates, z kterého svým zákazníkům můžeme nabídnout jak vína předních moravských vinařů tak i špičková francouzská vína mezi které patří i pravé šampaňské. Z whisky pak různé druhy irské, především single malt.

Pro registrované zákazníky je připraven přehledný osobní účet ve kterém může sledovat veškeré své faktury a jejich splatnosti i úhradu, dodací listy, objednávky a další podrobnosti.  Všechny doklady jsou průběžně aktualizovány, proto již nemusíte dlouze hledat v papírových - prostě si jen vyberete potřebný doklad, zobrazíte jej a máte okamžitě přehled např. jaký dodací list patří ke  konkrétní faktuře a naopak. Doklady si také můžete ukládat ve formě PDF dokumentu.

Ve svém účtu můžete jednoduše přidávat osoby oprávněné odebírat zboží za firmu, přidělovat jim konkrétní pobočky na které smějí odebírat a spravovat jejich účet. To vše, bez zdlouhavého volání či psaní e-mailů a žádostí, zvládne během pár vteřin velice jednoduše úplně sám. Připraven je i "chytrý" košík, do něhož si zboží můžete zboží přidávat např. i několik dnů, aniž by se z něj něco ztratilo. Celý sortiment je neustále aktualizován. U jednotlivého zboží je uvedeno i skladové množství, a díky jeho aktuálnosti tak máte přesný přehled o vykrytí své objednávky. Nepřehlédnutelnou výhodou je i možnost vytvoření PDF katalogu z vámi vybraného zboží.

Neregistrovaný zákazník může nahlédnout do sortimentu a zjistit tak šíři naší nabídky. V případě, že ho naše nabídka osloví, má možnost kontaktovat našeho obchodního zástupce, který si s ním rád sjedná osobní schůzku.

Velkoobchod železářským zbožím, vínem a whisky


 

 

 

 

 

© 2010  Jiří Puc účastník sdružení Bela Most