Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku   Bela Most » Info » Obchodní podmínky | Informace a rady

Obchodní podmínky

 

BELAMOST.cz je velkoobchodní systém firmy Jiří Puc účastník sdružení BELA MOST, IČ: 49873881, Alej Boženy Němcové 329, 43401 Most (dále jen firma).

Pro nákup je nutné mít zřízen přístup. Nezapomeňte v "Žádosti o velkoobchodní registraci" do kolonky IČ vyplnit Vaše platné identifikační číslo.

V případě, že ještě nejste naším zákazníkem a máte zájem o velkoobchodní odběr vyplňte "Žádost o velkoobchodní registraci" výše. Pokud již naším zákazníkem jste, pak nás stačí kontaktovat ZDE. Na registraci nevzniká registrujícímu se nárok automaticky. Registrace nového zákazníka je svobodnou vůlí firmy a není možné ji nárokovat. Registrace a může trvat i několik hodin.

MINIMÁLNÍ ODBĚR

Minimální odběr zboží ve velkoobchodním systému je 3.000,- Kč bez DPH. K zakázce nepřesahující minimální odběr bude přičten manipulační poplatek + dopravné ve výši 350,- Kč bez DPH. K zakázce převyšující minimální odběr bude účtováno dopravné dle sazebníku dopravce.

 

Neregistrovaní zákazníci

eObchod.net je náš partnerský internetový obchod ve kterém můžete nakoupit bez nutnosti registrace, nebo minimálního odběru. Své dotazy směřujte na info@eobchod.net.

Velkoobchod železářským zbožím, vínem a whisky


 

 

 

 

 

© 2010  Jiří Puc účastník sdružení Bela Most