Nálevka 12 cm (GCIKS461)

Nálevka 12 cm (GCIKS461) - Vybavení pro dům a domácnost Doplňky a pomůcky kuchyňské, bytové

Nálevka 12 cm (GCIKS461).

Nálevka plastová průměr 12 cm.


skladem 3 ks

Nutné přihlášení pro nákup
kód: GCIS461EAN: 8590221461008
*8590221461008*
do oblíbených



máte dotaz?

 sdílejte!



Vybavení pro dům a domácnost Doplňky a pomůcky kuchyňské, bytové » Nálevka 12 cm (GCIKS461)


Plastová nálevka je vyrobena z kvalitního hygienicky nezávadného plastu. Je vhodná jako pomůcka ke snadnému přelévání tekutin, nápojů či přesypávání sypkých potravin do lahví, nebo jiných nádob s úzkým hrdlem.


parametry:


Vyobrazené foto může být pouze ilustrační.


Upřesnění parametrů pro Nálevka 12 cm (GCIKS461)

Výrobce / dodavatel: GaranciaGC


přejít na Doplňky a pomůcky kuchyňské, bytové

Nálevka 12 cm (GCIKS461)

...také Vás může u Nálevka 12 cm (GCIKS461) zajímat:

Stojánek na papírovou roli drátěný 29,5 x 12 cm

Stojánek na papírovou roli drátěný 29,5 x 12 cm
Nutné přihlášení pro nákup
kód: U 320100, skladem 2 ks
EAN: 8591177006060

Taška vánoční dárková 26 x 32 x 12 cm Veselé Vánoce

Taška vánoční dárková 26 x 32 x 12 cm Veselé Vánoce

Papírová dárková taška.

Nutné přihlášení pro nákup
kód: PX50676, skladem 8 ks
EAN: 8596265068654

Držák na pytle stabil mono 120 l

Držák na pytle stabil mono 120 l
Nutné přihlášení pro nákup
kód: MY5237, není skladem
EAN: 8888809000689



Kontakty

Navštívené:

Nálevka 12 cm  (GCIKS461)Nálevka 12 cm (GCIKS461)
Kroužek 3/4"29,9 CrFe č.510325+Kroužek 3/4"29,9 CrFe č.510325+
4-hák lanový průměr 12 mm délka 1 m4-hák lanový průměr 12 mm délka 1 m
Skartovačka REBEL URZ0952Skartovačka REBEL URZ0952
Přívěsek Smile koule měkkáPřívěsek Smile koule měkká
Mléko kefírové 300 g KUNÍNMléko kefírové 300 g KUNÍN
Štětka malířská kulatá 105 mmŠtětka malířská kulatá 105 mm
Nůž 0-10-299 pevný kovovýNůž 0-10-299 pevný kovový
Monin grenadine 1 l ve skleMonin grenadine 1 l ve skle
Klíč trezor.MA 17SMP/4MTP/MTNCPKlíč trezor.MA 17SMP/4MTP/MTNCP
Rychlospojka 9 mm ES 9T LUDECKERychlospojka 9 mm ES 9T LUDECKE
Přívěsek Dolar 100$ bankovkaPřívěsek Dolar 100$ bankovka
4-hák lanový průměr 12 mm délka 1,5 m4-hák lanový průměr 12 mm délka 1,5 m
Vodka Finlandia 40% 0,7 lVodka Finlandia 40% 0,7 l
Kleště půlkulaté s břity, rovné čelisti 200 mmKleště půlkulaté s břity, rovné čelisti 200 mm