Nůž řemeslnický - skalpel 0-10-601 3ks

Nůž řemeslnický - skalpel 0-10-601 3ks - Vybavení pro dům a domácnost Nože Nože zahradnické, dýky, ostatní

Nůž řemeslnický - skalpel 0-10-601 3ks.


skladem 6 ks

Nutné přihlášení pro nákup
kód: ST010601EAN: 3253560106010
*3253560106010*
do oblíbených



máte dotaz?

 sdílejte!



Vybavení pro dům a domácnost Nože Nože zahradnické, dýky, ostatní » Nůž řemeslnický - skalpel 0-10-601 3ks





Vyobrazené foto může být pouze ilustrační.


Upřesnění parametrů pro Nůž řemeslnický - skalpel 0-10-601 3ks

Výrobce / dodavatel: StanleyST


přejít na Nože zahradnické, dýky, ostatní

Nůž řemeslnický - skalpel 0-10-601 3ks

...také Vás může u Nůž řemeslnický - skalpel 0-10-601 3ks zajímat:

Brousek ruční na nůžky a nože WINLAND

Brousek ruční na nůžky a nože WINLAND
Nutné přihlášení pro nákup
kód: LV45048, skladem 3 ks
EAN: 8590804031161

Dýka 392-NG-4 VZOR 75/MAS spec.sportovní

Dýka 392-NG-4 VZOR 75/MAS spec.sportovní
Nutné přihlášení pro nákup
kód: MV124552, není skladem
EAN: 8590710514055

Mačeta 50 cm s pouzdrem

Mačeta 50 cm s pouzdrem
Nutné přihlášení pro nákup
kód: LV45081, skladem 3 ks
EAN: 8590804027331

Mačeta s dřevěnou rukojetí 60 cm

Mačeta s dřevěnou rukojetí 60 cm
Nutné přihlášení pro nákup
kód: JM5335, skladem 4 ks
EAN: 8594013790895

Mačeta 70 cm s pouzdrem

Mačeta 70 cm s pouzdrem
Nutné přihlášení pro nákup
kód: LV45082, skladem 2 ks
EAN: 8590804027348

Nůž 0-10-810 se zasouvací čepelí QUICKSLIDE

Nůž 0-10-810 se zasouvací čepelí QUICKSLIDE
Nutné přihlášení pro nákup
kód: ST010810, skladem 3 ks
EAN: 3253560108106

Nůž 0-10-253 sportovní SKELETON

Nůž 0-10-253 sportovní SKELETON
Nutné přihlášení pro nákup
kód: ST010253, skladem 2 ks
EAN: 3253560102531

Nůž 0-10-299 pevný kovový

Nůž 0-10-299 pevný kovový
Nutné přihlášení pro nákup
kód: ST010299, skladem 5 ks
EAN: 3253560102999



Kontakty

Navštívené:

Nůž řemeslnický - skalpel  0-10-601 3ksNůž řemeslnický - skalpel 0-10-601 3ks
Máslo Plaquette jemné 250 g PRÉSIDENTMáslo Plaquette jemné 250 g PRÉSIDENT
Kování interiérové SONET klika/klika 90 mm klíč nikl satKování interiérové SONET klika/klika 90 mm klíč nikl sat
Rozeta Ý 45mm 717 F2 pro kliku DOPRODEJRozeta Ý 45mm 717 F2 pro kliku DOPRODEJ
Drát vázací 1,8 mm x 50 m pozinkDrát vázací 1,8 mm x 50 m pozink
Spona hadicová HS W1 125 mm (balení 2 ks)Spona hadicová HS W1 125 mm (balení 2 ks)
Sada rozstřikovač, rychlospojky 1/2", adaptér 1/2"-3/4" ROSASada rozstřikovač, rychlospojky 1/2", adaptér 1/2"-3/4" ROSA
Madlo univerzální 8/930 mm nerezMadlo univerzální 8/930 mm nerez
Madlo univerzální 8/830 mm nerezMadlo univerzální 8/830 mm nerez
Papír brusný 230 x 280 mm P240 sada 10 ksPapír brusný 230 x 280 mm P240 sada 10 ks
Skoba natloukací  30mm PZn (balení 100 ks)Skoba natloukací 30mm PZn (balení 100 ks)
Hák stropní 120 mm, zinek, balení 100 ksHák stropní 120 mm, zinek, balení 100 ks
Rohovník ozdobný NAD 1 150 x 150 x 25 mm černýRohovník ozdobný NAD 1 150 x 150 x 25 mm černý
Kování rozetové APHRODITE-S klika/klika klíč černéKování rozetové APHRODITE-S klika/klika klíč černé
Hlavice prodloužená 15 mm 1/2" 6hranná DOPRODEJHlavice prodloužená 15 mm 1/2" 6hranná DOPRODEJ