Štětec linkovací C 5 (SS3549)

Štětec linkovací C 5 (SS3549) - Vybavení pro dům a domácnost Pomůcky malířské a natěračské Štětce natěračské

Štětec linkovací C 5 (SS3549).


skladem 9 ks

Nutné přihlášení pro nákup
kód: SS8151013000EAN: 8593534810198
*8593534810198*
do oblíbených



máte dotaz?

 sdílejte!



Vybavení pro dům a domácnost Pomůcky malířské a natěračské Štětce natěračské » Štětec linkovací C 5 (SS3549)







Vyobrazené foto může být pouze ilustrační.


Upřesnění parametrů pro Štětec linkovací C 5 (SS3549)

Výrobce / dodavatel: SPOKARSS


přejít na Štětce natěračské

Štětec linkovací C 5 (SS3549)

...také Vás může u Štětec linkovací C 5 (SS3549) zajímat:

Štětec zárohák - 1" PROFI *

Štětec zárohák - 1" PROFI *
Nutné přihlášení pro nákup
kód: SS8141017000, skladem 185 ks
EAN: 8593534812352

Štětec zárohák - 1,5" PROFI *

Štětec zárohák - 1,5" PROFI *
Nutné přihlášení pro nákup
kód: SS8141018000, skladem 141 ks
EAN: 8593534812369

Štětec zárohák - 2" PROFI *

Štětec zárohák - 2" PROFI *
Nutné přihlášení pro nákup
kód: SS8141019000, skladem 235 ks
EAN: 8593534812376

Štětec zárohák - 2,5" PROFI *

Štětec zárohák - 2,5" PROFI *
Nutné přihlášení pro nákup
kód: SS8141020000, skladem 190 ks
EAN: 8593534812383

Štětec zárohák - 3" PROFI *

Štětec zárohák - 3" PROFI *
Nutné přihlášení pro nákup
kód: SS8141021000, skladem 182 ks
EAN: 8593534812390

Štětec linkovací C 9 (SS3551)

Štětec linkovací C 9 (SS3551)
Nutné přihlášení pro nákup
kód: SS8151015000, skladem 10 ks
EAN: 8593534810211

Štětec linkovací C 7 (SS3550)

Štětec linkovací C 7 (SS3550)
Nutné přihlášení pro nákup
kód: SS8151014000, skladem 7 ks
EAN: 8593534810204



Kontakty

Navštívené:

Štětec linkovací C 5  (SS3549)Štětec linkovací C 5 (SS3549)