Zámek mechanický samozamykací EL060/35/24 vložka 92/50 backset (dorn) 35 mm čelo 24 mm P-L
Mechanický samozamykací úzký zámek.
není skladem
*6416495229798*Vložky,zámky,klíče,frézky Zámky zadlabací, příslušenství Zámky zadlabací ostatní » Zámek mechanický samozamykací EL060/35/24 vložka 92/50 backset (dorn) 35 mm čelo 24 mm P-L
bezpečnostní kování: Klika -madlo DIN - rozteč 92 mm
zámek je uzamčen ve dvou bodech
řešení uzamykání pro vstupní dveře bez potřeby elektrického ovládání
povrchová úprava: štít zámku z nerez oceli
pro vnitřní i venkovní rámové dveře s úzkým profilem rámu
ideální řešení pro uzamykání technických prostor
lze použít pro panikové únikové východy
lze použít do požárně odolných dveří
trezor test - Bezpečnostní třída 3
balení obsahuje: zámek, upevňovací šrouby, redukce z 9 mm na 8 mm a návod
Vyobrazené foto může být pouze ilustrační.
Upřesnění parametrů pro Zámek mechanický samozamykací EL060/35/24 vložka 92/50 backset (dorn) 35 mm čelo 24 mm P-L
Výrobce / dodavatel: ASSA ABLOYF,FB,FC,FX
přejít na Zámky zadlabací ostatní
...také Vás může u Zámek mechanický samozamykací EL060/35/24 vložka 92/50 backset (dorn) 35 mm čelo 24 mm P-L zajímat:
Zámek zadlabací mechanický samozamykací SZ90 vložka 90/52 backset (dorn) 35 mm čelo 22 mm P-L
Mechanický samozamykací požární zadlabací zámek.
EAN: 8592721466613
Zámek zadlabací Z.301-PZ.90/50/20.PL pro cylindrickou vložku
Zadlabací zámek pro cylindrickou vložku – PZ. Střelka oboustranná pravolevá s převodem.
EAN: 8592218037999
Zámek zadlabací Z.301-BB.72/50/20.PL pro dozický klíč
Zadlabací zámek pro dozický klíč – BB. Střelka oboustranná pravolevá, bez převodu.
Zámek zadlabací magnetický EN.304M.PZ.72.55.20, vložka, rozteč 72 mm