Zámek zadlabací EN.A01.92.30.24.N, pravolevý, pro hliníkové dveře
Zadlabací zámek pro hliníkové dveře.
skladem 2 ks
Nutné přihlášení pro nákup
kód: RJ021728638EAN: 8592218028638*8592218028638* do oblíbených
máte dotaz?
sdílejte!
- schránka zámku z pozinkovaného plechu o síle 1,5 mm
- střelka oboustranná pravolevá, s převodem
- jednozápadová závora
- čelo: 24 mm v lesklé oceli
- backset: 30 mm