Zámek zadlabací panikový 1769/57/20RH vložka klika/klika 72/98 backset (dorn) 65 mm čelo 20 mm PRAVÝ
Zámek zadlabací panikový 1769/57/20RH vložka klika/klika 72/98 backset (dorn) 65 mm čelo 20 mm PRAVÝ - Vložky,zámky,klíče,frézky Zámky zadlabací, příslušenství Zámky zadlabací panikové
Zámek zadlabací panikový 1769/57/20RH.
skladem 1 ks
Nutné přihlášení pro nákup
kód: F 17695720RHEAN: 8713515152974
do oblíbených
máte dotaz?
 sdílejte!
Vložky,zámky,klíče,frézky Zámky zadlabací, příslušenství Zámky zadlabací panikové » Zámek zadlabací panikový 1769/57/20RH vložka klika/klika 72/98 backset (dorn) 65 mm čelo 20 mm PRAVÝ
Paniková funkce:
Technické parametry:
Vyobrazené foto může být pouze ilustrační.
Upřesnění parametrů pro Zámek zadlabací panikový 1769/57/20RH vložka klika/klika 72/98 backset (dorn) 65 mm čelo 20 mm PRAVÝ
Výrobce / dodavatel: ASSA ABLOYF,FB,FC,FX
přejít na Zámky zadlabací panikové
...také Vás může u Zámek zadlabací panikový 1769/57/20RH vložka klika/klika 72/98 backset (dorn) 65 mm čelo 20 mm PRAVÝ zajímat:
Zámek zadlabací panikový N1600 92/45/24 backset (dorn) 35 mm čelo 24 mm ořech 9x9 mm klika/klika P-L
Nutné přihlášení pro nákup
kód: F AA001268, skladem 5 ks
EAN: 4042203598218
Kontakty
Navštívené:
Zámek zadlabací panikový 1769/57/20RH vložka klika/klika 72/98 backset (dorn) 65 mm čelo 20 mm PRAVÝZámek zadlabací panikový 1769/57/20RH vložka klika/klika 72/98 backset (dorn) 65 mm čelo 20 mm PRAVÝ