Zámek zadlabací Z.301-PZ.72/55/20.L pro cylindrickou vložku
Zadlabávací zámek pro cylindrickou vložku.
skladem 5 ks
Nutné přihlášení pro nákup
kód: RJ023837821EAN: 8592218037821
do oblíbených
máte dotaz?
 sdílejte!
parametry:
Vyobrazené foto může být pouze ilustrační.
přejít na Zámky zadlabací dveřní
...také Vás může u Zámek zadlabací Z.301-PZ.72/55/20.L pro cylindrickou vložku zajímat:
Zámek zadlabací K 111.4 WC 72/60 backset (dorn) 40 mm čelo 20 mm ořech 4x4 P-L bílý zinek
Zadlabací zámek K111.4.
Nutné přihlášení pro nákup
kód: H K1114PLBZ, skladem 3 ks
EAN: 8595087547477
Zámek zadlabací rozvorový VEKTOR vložka 90/50 backset (dorn) 35 mm čelo 24 mm ořech 8x8 mm