› Železářství › Kliky, okenní a dveřní kování, panty › Kování dveřní › Kování dveřní mezip. hliník, bez PÚ, F1, F4, F9 › Kování pro plastové dveře RHD.0031.92.F1 klika/klika 92 mm vložka stříbrný elox F1 bez překrytí
Kování pro plastové dveře RHD.0031.92.F1 klika/klika 92 mm vložka stříbrný elox F1 bez překrytí
Klika pro plastové dveře - stříbrná.
skladem 2 sd
Nutné přihlášení pro nákup
kód: RJ040929536EAN: 8592218029536*8592218029536* do oblíbených
máte dotaz?
sdílejte!
Kliky, okenní a dveřní kování, panty Kování dveřní Kování dveřní mezip. hliník, bez PÚ, F1, F4, F9 » Kování pro plastové dveře RHD.0031.92.F1 klika/klika 92 mm vložka stříbrný elox F1 bez překrytí
- masivní hliníkové kování pro vstupní dveře
- klika pevně uložena ve štítu
- zakryté šrouby na vnitřním štítu kování
- vratný mechanismus kliky tvořený čtyřmi pružinami s hranolkem
- dodáváno standardně pro tloušťku dveří: RHD.0031 78 - 88 mm
- po zkrácení šroubů, až pro min. 40 mm
- rozteč: 92 mm
- balení vč. čtyřhranu 8 x 8 mm, 3 ks spojovacích šroubů M6 x 100 mm a vrtací šablony
- hmotnost netto: RHD.0031 - 0,82 kg
- povrch: F1 - stříbrný fluorcarbon
Vyobrazené foto může být pouze ilustrační.
Upřesnění parametrů pro Kování pro plastové dveře RHD.0031.92.F1 klika/klika 92 mm vložka stříbrný elox F1 bez překrytí
Výrobce / dodavatel: Richter CzechRJ
přejít na Kování dveřní mezip. hliník, bez PÚ, F1, F4, F9
...také Vás může u Kování pro plastové dveře RHD.0031.92.F1 klika/klika 92 mm vložka stříbrný elox F1 bez překrytí zajímat: