InfoObchodní podmínky Informace a rady - Obchodní podmínky

Obchodní podmínky


BELAMOST.cz je velkoobchodní systém firmy Jiří Puc účastník sdružení BELA MOST, IČ: 49873881, Alej Boženy Němcové 329, 43401 Most (dále jen firma).

Pro nákup je nutné mít zřízen přístup. Nezapomeňte v "Žádosti o velkoobchodní registraci" do kolonky IČ vyplnit Vaše platné identifikační číslo.

V případě, že ještě nejste naším zákazníkem a máte zájem o velkoobchodní odběr vyplňte "Žádost o velkoobchodní registraci" výše. Pokud již naším zákazníkem jste, pak nás stačí kontaktovat ZDE. Na registraci nevzniká registrujícímu se nárok automaticky. Registrace nového zákazníka je svobodnou vůlí firmy a není možné ji nárokovat. Registrace a může trvat i několik hodin.

MINIMÁLNÍ ODBĚR

Minimální odběr zboží ve velkoobchodním systému je 3.000,- Kč bez DPH. K zakázce nepřesahující minimální odběr bude přičten manipulační poplatek + dopravné ve výši 350,- Kč bez DPH. K zakázce převyšující minimální odběr bude účtováno dopravné dle sazebníku dopravce.

VRÁCENÍ CHYBNĚ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

Vrácení chybně objednaného zboží do 14 dní od koupě je ze zákona ZDARMA.

V případě vrácení chybně objednaného zboží po zákonné 14-denní lhůtě, bude účtován poplatek ve výši 10% z ceny zboží.Kontakty