Zámek zadlabací Z.301-PZ.72/50/18.PL pro cylindrickou vložku
Zadlabací zámek pro cylindrickou vložku – PZ.
skladem 2 ks
Nutné přihlášení pro nákup
kód: RJ026237876EAN: 8592218037876*8592218037876* do oblíbených
máte dotaz?
sdílejte!
- střelka oboustranná pravolevá s převodem
- dvouzápadová závora
- balení vč. 1 ks jistícího šroubu
- váha netto: 0,18 kg
POUŽITELNÉ PROTIPLECHY:
- Z.301.PLCH.07
- Z.301.PLCH.09
Vyobrazené foto může být pouze ilustrační.
přejít na Zámky zadlabací dveřní
...také Vás může u Zámek zadlabací Z.301-PZ.72/50/18.PL pro cylindrickou vložku zajímat:
Zámek zadlabací 540.8 C WC 90/80 backset (dorn) 50 mm čelo 20 mm ořech 8x8 mm P-L bílý zinek