› Železářství › Kliky, okenní a dveřní kování, panty › Kování dveřní › Kování dveřní bezpečnostní, ochranné › Kování bezpečnostní R.111.PZ.72.F1.TB2 klika/klika 72 mm vložka stříbrný elox F1 bez překrytí
Kování bezpečnostní R.111.PZ.72.F1.TB2 klika/klika 72 mm vložka stříbrný elox F1 bez překrytí
Hliníkové bezpečnostní kování - klika/klika bez překrytí vložky.
skladem 1 sd
Nutné přihlášení pro nákup
kód: RJ010100108EAN: 8592218000108*8592218000108* do oblíbených
máte dotaz?
sdílejte!
Kliky, okenní a dveřní kování, panty Kování dveřní Kování dveřní bezpečnostní, ochranné » Kování bezpečnostní R.111.PZ.72.F1.TB2 klika/klika 72 mm vložka stříbrný elox F1 bez překrytí
- certifikováno v bezpečnostní třídě RC2 dle ČSN EN 1627:2012
- certifikát NBÚ typ 1 SS4=1
- masivní hliníkové bezpečnostní kování v povrchové úpravě F1 - stříbrný elox
- PZ - bez překrytí vložky rozetou
- hmotnost netto: R.111.PZ.TB2 - 0,94 kg
- rozteč: 72 mm
- tloušťka dveří: 40 - 55 mm
- pro svorníky o jiné tloušťce dveří, než je uvedeno v naší nabídce (40 - 55 mm, resp. 67 - 80 mm), je NUTNÉ doobjednat prodlužovací sadu
Vyobrazené foto může být pouze ilustrační.
Upřesnění parametrů pro Kování bezpečnostní R.111.PZ.72.F1.TB2 klika/klika 72 mm vložka stříbrný elox F1 bez překrytí
Výrobce / dodavatel: Richter CzechRJ
přejít na Kování dveřní bezpečnostní, ochranné
...také Vás může u Kování bezpečnostní R.111.PZ.72.F1.TB2 klika/klika 72 mm vložka stříbrný elox F1 bez překrytí zajímat: