› Železářství › Kliky, okenní a dveřní kování, panty › Kování dveřní › Kování dveřní bezpečnostní, ochranné › Kování bezpečnostní R.701.ZB.72.CE.TB3 klika/madlo 72 mm vložka matná černá s překrytím
Kování bezpečnostní R.701.ZB.72.CE.TB3 klika/madlo 72 mm vložka matná černá s překrytím
Bezpečnostní kování madlo/klika s překrytím vložky, nerez v RC3.
skladem 1 sd
Nutné přihlášení pro nákup
kód: RJ015740234EAN: 8592218040234*8592218040234* do oblíbených
máte dotaz?
sdílejte!
Kliky, okenní a dveřní kování, panty Kování dveřní Kování dveřní bezpečnostní, ochranné » Kování bezpečnostní R.701.ZB.72.CE.TB3 klika/madlo 72 mm vložka matná černá s překrytím
- certifikováno v bezpečnostní třídě RC3 dle ČSN EN 1627
- certifikát NBÚ typ 3 SS4=2
- masivní nerezové bezpečnostní kování s ocelovou základnou
- ocelová rozeta chránící vložku proti odvrtání
- vnější štít, primárně vyroben jako ocelový výkovek a následně frétóván do požadovaného tvaru
- rozeta a výkovek kalené na tvrdost 52 HRC
- vyosené madlo, nerezový odlitek s perfektní strukturou povrchu
- pro správnou funkci kování je třeba, aby cylindrická vložka přesahovala vnější okraj dveří o 15–18 mm
- rozteč: 72 mm
- tloušťka dveří: 40–55 mm
- pro svorníky o jiné tloušťce dveří, než je uvedeno, je NUTNÉ doobjednat prodlužovací sadu
- hmotnost netto: 2,04 kg
- povrch: matná černá (CE)
Vyobrazené foto může být pouze ilustrační.
přejít na Kování dveřní bezpečnostní, ochranné
...také Vás může u Kování bezpečnostní R.701.ZB.72.CE.TB3 klika/madlo 72 mm vložka matná černá s překrytím zajímat:
Kování bezpečnostní TRADITION K1 klika/koule II 72 mm vložka starobronz tl.42 mm