› Železářství › Kliky, okenní a dveřní kování, panty › Kování dveřní › Kování dveřní bezpečnostní, ochranné › Kování bezpečnostní R.701.ZB.90.CE.TB3 klika/madlo 90 mm vložka matná černá s překrytím
Kování bezpečnostní R.701.ZB.90.CE.TB3 klika/madlo 90 mm vložka matná černá s překrytím
Bezpečnostní kování klika/madlo s překrytím vložky, nerez v RC3.
skladem 2 sd
Nutné přihlášení pro nákup
kód: RJ015740241EAN: 8592218040241*8592218040241* do oblíbených
máte dotaz?
sdílejte!
Kliky, okenní a dveřní kování, panty Kování dveřní Kování dveřní bezpečnostní, ochranné » Kování bezpečnostní R.701.ZB.90.CE.TB3 klika/madlo 90 mm vložka matná černá s překrytím
- certifikováno v bezpečnostní třídě RC3 dle ČSN EN 1627
- certifikát NBÚ typ 3 SS4=2
- masivní nerezové bezpečnostní kování s ocelovou základnou
- ocelová rozeta chránící vložku proti odvrtání
- vnější štít, primárně vyroben jako ocelový výkovek a následně frétóván do požadovaného tvaru
- rozeta a výkovek kalené na tvrdost 52 HRC
- vyosené madlo, nerezový odlitek s perfektní strukturou povrchu
klika, výběr ze tří tvarů (art. 67, 68, 73) - form L - 67 / form U - 68 / form C - 73
- pro správnou funkci kování je třeba, aby cylindrická vložka přesahovala vnější okraj dveří o 15–18 mm
- rozteč: 90 mm
- tloušťka dveří: 40 – 55 mm
- pro svorníky o jiné tloušťce dveří, než je uvedeno, je NUTNÉ doobjednat prodlužovací sadu
- hmotnost netto: 2,04 kg
- povrch: matná černá (CE)
Vyobrazené foto může být pouze ilustrační.
přejít na Kování dveřní bezpečnostní, ochranné
...také Vás může u Kování bezpečnostní R.701.ZB.90.CE.TB3 klika/madlo 90 mm vložka matná černá s překrytím zajímat:
Kování bezpečnostní RX1 ASTRA klika/madlo 72 mm vložka chrom nerez 0100 s překrytím
Nutné přihlášení pro nákup
kód: R 4033250103, skladem 2 sd
EAN: 8590718781480
EAN: 8590718781480
Kování bezpečnostní DAVID/ELEGANT HTSI 4500 klika/klika 90 mm vložka pravá bronz ABR s. dveří 42 mm
Ochranné bezpečnostní kování na vložku.
kód: TWHS118984, není skladem
Kování bezpečnostní RX1-40 EXCLUSIVE klika/madlo H 72 mm vložka chrom nerez 0100 s překrytím