InfoO firměfiremní akceBowlingový večer pro obchodní partneryBowlingový večer 2011 Bowlingový večer 2011 - Bowlingový večer 2011

Bowlingový večer 2011

4. Bowlingový večer


Dne 21.11.2011 se konal již 4. bowlingový večer pro naše obchodní partnery na Benediktu v Mostě. Po celý večer probíhal bowlingový turnaj, který, spíše než o vítězství  a rivalitě byl o přátelské "zakoulení si". Pro ty, kdo bowlingu příliš neholdují, bylo připraveno pohoštění ve formě grilovaného prasátka a rautu. Ochutnat jste mohli  Svatomartinské víno a pestré alkoholické i nealkoholické koktejly od pánů barmanů, kteří později předvedli barmanskou ohnivou show. Dámy měli možnost vyzkoušet si profesionální líčení a konzultace s vizážistkou. Pro všechny pak byly připraveny pokerové stoly s ostřílenými dealery, kteří ochotně vysvětlili pravidla této hry.

Na konci bowlingového večera byli vyhlášeni nejlepší hráči večera. Hodnotilo se celkové pořadí a nejlepší nához, zvlášť pro muže a ženy. Nejlepší hráč večera p. Šloser byl v samém závěru večera korunován na krále Benediktu.

Kompletní výsledky bowlingu zde.

Děkujeme všem za účast a věříme, že se vám Bowlingový večer líbil.
 


Zde máte možnost nám sdělit své postřehy.

Add Napsat příspěvek

Jméno:  
Kontakty