InfoO firměfiremní akceBowlingový večer pro obchodní partneryBowlingový večer 2013 večírek pro zákazníky, bowlingový večer, bowling, odběratelé, zákazníci - Bowlingový večer 2013

Bowlingový večer 2013


Dne 18.11.2013 se konal již šestý bowlingový večer pro naše obchodní partnery na Benediktu v Mostě. Celý večer probíhal bowlingový turnaj, ve kterém čekali na výherce, mimo jiné, ceny věnované společností Tokoz.

Jako již tradičně bylo připraveno pohoštění ve formě grilovaného prasátka a rautu. V prvním patře bylo možné navštívit profesionální kosmetičky nebo si "zahazardovat" při pokeru.  Dále jste mohli ochutnat vína, které prodává společnost Bela Most a tvrdý alkohol od Premium Solutions. Velkým zážitkem bylo také filetování Halibuta, kterého jste následně mohli ochutnat na rautu. Novinkou byla příprava zapékaného pečiva, které jste mohli na rautu také ochutnat.

Na konci bowlingového večera byli vyhlášeni nejlepší hráči večera. Vyhlášení vítězů a předání cen se ujal obchodní ředitel Tokozu, pan Petr Neuvirt. Hodnotilo se celkové pořadí a nejohleduplnější hráč – tedy hráč, který nejméně ublížil našim kuželkám.

Zde jsou výsledky:

ŽENY

1.místo: pí Ezrová

2.místo: pí Marešová

3.místo: pí Holečková

Nejvyšší nához: pí Roučková


MUŽI

1.místo: p. Knorre

2.místo: p. Petržílek

3.místo: p. Pitín

Nejvyšší nához: p. Eichlemann


Nejohleduplnější hráč: pí Strejčková
Kontakty